KONST / Litografier / Färglitografi 17166151
nr 1716 6151
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Signerad, numrerad 98/100, Cirkus. Färglitografi, bildmått: 45x60 cm, yttermått inklusive ram: 57x72 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 11 augusti 2025
kl 19:45:27
500 kr
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas